Tintori Luxury Palace By Mamo Florence

  • 300 m²
  • 4 ložnice
  • 3 koupelny

Tintori Luxury Palace By Mamo Florence je příjemný apartmán ve městě Florencie v 12 minutách chůze od Národní Archeologické Muzeum ve Florencii. Toto příjemné ubytování zahrnuje 4 ložnic, 3 koupelen a kuchyňku.

V apartmánu najdeme příjemné pokoje. Do tohoto apartmánu se vejde až 13 hostů.

Mezi další zařízení patří chladnička a trouba, které slouží k samoobsluze.

Hlavní umístění ve čtvrti Santa Croce nabízí jednoduchý přístup do Bargello. Růžová zahrada Giardino delle rose je 1 km od apartmánu, a letiště Florencie je vzdáleno méně než 20 minut jízdy. All'antico vinaio s různými pokrmy je vzdáleno 400 metrů. Pěšky je to méně než 5 minut na autobusové nádraží Verdi.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Tintori Luxury Palace By Mamo Florencie
Tintori 6
Cena pouze pro mobilní zařízení

Tintori 6

17 m od ubytování
USD 494 USD 445
za noc
White Suite Florence
Cena pouze pro mobilní zařízení

White Suite Florence

51 m od ubytování
USD 144 USD 130
za noc
Volta Dei Tintori Apt. River View Wifi Tv
Cena pouze pro mobilní zařízení

Volta Dei Tintori Apt. River View Wifi Tv

7.6
Dobrý 5 recenzí
62 m od ubytování
USD 137 USD 123
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    10 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence048017LTI13106,IT048017B43J43M5HZ
    Často kladené otázky
    • Kde je tento příjemný apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence umístěn?
      Tento příjemný apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence se nachází v blízkosti Bazilika svatého Kříže.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence apartmán patří mimo jiné Gallerie dell'Accademia, Národní Archeologické Muzeum ve Florencii, Růžová zahrada Giardino delle rose.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence?
      Cena pronájmu apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence je 1353 €.
    • Jaké způsoby platby tento příjemný apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence apartmán akceptuje?
      Tento příjemný apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • Mastercard
      • American Express
    • Nabízí toto příjemné ubytování internet?
      Ano, toto příjemné ubytování nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost tento příjemný apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence?
      Tento příjemný apartmán Tintori Luxury Palace By Mamo Florence má celkovou výměru 300 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    10 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Tintori Luxury Palace By Mamo Florencie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít